Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan olyan oldalt,...

Ismertek olyan olyan oldalt, ami gyorsabban szállít Magyarországra, mint az eBay?

Figyelt kérdés

Nézegetem egy ideje a különböző oldalakat, és eddig az AliExpress tűnt a legideálisabbnak, persze az is csak akkor, ha előtte kifizetek egy több, mint 70$-os összeget, hogy ideérjen az áru 9-18 napon belül. Viszont ha rendelek egy 2-3$-os apróságot, nem szeretnék több, mint 20-30-szor annyit kifizetni csak azért, hogy 1-2 héttel hamarabb ideérjen.


Ezeken kívül találtam olyanokat, hogy zappos.com és newegg.com, de itt nem részletezi, hogy Magyarországra mennyi idő a szállítási.


Köszi a segítséget!



2019. jan. 14. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden oldalon így van. Vagy az ingyenes standard postai csomagot választod, aztán jön ahogy jön a világ másik feléről (Kínából 45-60 nap, +1 hónap itthon mire feldolgozzák). Vagy pedig fizeted a feláras expressz szállítást, hogy ne a Posta hozza, hanem valamelyik futárszolgálat (DHL vagy GLS többnyire).

Más lehetőség nincs is, hiszen az áruszállításnak ez a két módja van: állami szolgáltató (Posta), vagy megbízott futárszolgálat.

2019. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

de az elsőnek igaza van

2019. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eBax nem szállít semmit sehova, ez egy aukciós portál, ming a Vatera.

Van itt ilyen is, olyan is.


Rendeltem már Evayen úgy, hogy 1 hét alatt megjött.

2019. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!