Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem veszem át...

Mi történik ha nem veszem át a megrendelt Avon termékeket?

Figyelt kérdés
Rendeltem novemberben egy terméket anyumnak szülinapjára ami nem hogy december elejére nem érkezett meg de karácsonyra sem. Szilveszter előtt írt a csaj, hogy mehetek érte. Vissza se írtam igazából mert szerintem ő felejtette el. 3 hónap el telt, hivatkozott a sok megrendelésre de a külföldröl rendelt csomagjaim is ideértek időben. Ma írt, hogy át vettem e már a terméket. Nem tartom fernek, hogy nem vettem át de mégis mit kezdek január közepén egy karácsonyi ajándékkal? Egyébként 1700 az ára és emlékszem, hogy rendelésnél 1300 forint volt az újságban..

2019. jan. 14. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
De miért nem írod meg neki, hogy nem kell?
2019. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja szerintem tisztább, ha megírod neki. amúgy csak tipp, de ha neki fizeted közvetlenül a rendelés összegét, akkor biztos azért számol rá +400 Ft-ot, mert amúgy szarul megy neki az ajánlgatás...kell neki egy kis zsebpénz.
2019. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki őszintén, ahogy itt is leírtad.
2019. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!