Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 szakban dolgozom egy gyárban...

3 szakban dolgozom egy gyárban, el tudnám végezni az informatikus képzést munka mellett egyetemen? Tudtommal csak nappali tagozaton folyik a képzés

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Az informatika szinte az egyetlen szakma amit önképzéssel lehet és kell tanulni. Az interneten minden fenn van ami szükséges az alapok elsajátításához. A speciális szakismereteket ( pl. cisco ) sok pénzért tanítják fizetős tanfolyamokon arra szintén nem jó az egyetem.

Válaszd ki azt a szűk területet ami érdekel és abba ásd bele magad rendesen. Ne akarj mindent megtanulni mert akkor csak felületes tudásra teszel szert. Ma már annyira sokrétű a szakma, hogy képtelenség átlátni az egészet.

2019. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Informatikus kepzes.


Olyan konkretan nincs.

2019. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Van nappali és van levelező is.

Volt már korábban hasonló kérdés, olvasd el a válaszokat itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

Otthoni önképzéshez ez a weboldal (+youtube csatorna): [link]

2019. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En dolgozom es mellette levelezon egyetemre jarok.

Sok szabadidom nincs de par ev mulva remelem hasznosnak fog bizonyulni

2019. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Valaki magyarázza már el nekem hogy miért divatos ezt annyira hangoztatni hogy informatika irányba otthon el lehet sajátítani a szakmát? Mert otthon mindenkinek van számítógépbe? Vezetékes víz is van mindenkinél otthon, még sem áll neki netről vízvezeték szerelőnek tanulni. Vagy autószerelőnek, csak mert ki tudja maga cserélni az olajat. Szóval szerintem ez egy nagy bullshit, hogy otthon neten tanulásról bárkiből informatikus meg programozó lehet. Lehet ezt azt eltanulni netről, de piacképes tudást szerezni nem hinném. Vagy ha valaki tényleg annyira jó képességű hogy otthon autodidakta módon elsajátítson egy szakmát, az van olyan jó képességű hogy nem ez a legnagyobb gondja, mert annál sokkal jobban fel találja magát az életben.
2019. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
16 éves voltam amikor megkaptam az első C64 számítógépem. Internet nem volt, csak néhány könyv. Megtanultam programozni aztán üzemeltetni. Munka mellett végeztem el a főiskolát hogy legyen papír is de sok újat nem tudtak mondani. A tanárok tudták az elméletet és meg azt, hogy hogyan működik a gyakorlatban.
2019. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat az otthoni tanulás ellen. Ha már van egy főiskolai/egyetemi diplomád, akkor tudod magad otthon továbbképezni. De az ilyen CodeCoolok, meg otthon tanulások, hogy a műkörmösből programozó lesz, csak a mesében létezik. Vagyis az első állásinterjúig.
2019. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ELTE IK progrinfen van levelező,vagy ott az ÓE is mérnökinfó képzése ezekről tudok,hogy van esti,levelező képzés is.

BME-t nem tudom de az a legkeményebb képzés az országban.

2019. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!