Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit vásároltok a neten?

Mit vásároltok a neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy közvélemény kutatást tartani, hogy ki mit vásárol általában a neten és mennyire bízik a netes vásárlásban. Segítségeteket köszönöm.

2019. jan. 18. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesco internetes bevásárlánál veszem meg a tartós tejet (20liter), liszt 10kg), szörp, kóla, ásványvíz, wc papír, mosópor stb (minden nagyobb és nehezebb dolgot.

Mediamarkt honlapján legutóbb hűtőt es villanytűzhelyt vettünk.

Pamutlabornal pókat rendeltem.

Libriben pedig könyveket.

2019. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vásárlásaim 80%-át neten keresztül oldom meg.

Ruha, cipő, elektronikai cuccok, élelmiszer, készétel, stb. Csak azt intézem személyesen amit máshogy nem lehet.

Gyakorlatilag amit csak lehet neten veszem meg.


Különösebben a - mennyire bízik - kérdésed nem értem. Megrendelem, kihozzák kifizetem. Ha nem hozzák ki a megrendelést, nincs mit fizetni. Előre akkor utalok ha tudom hogy megbízható a másik fél. Vagy hogy értetted a kérdést?

2019. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megy a zöld kéz. A megbízhatóságot arra értettem, hogy minden megrendelt termék megérkezik-e és nincs baj a minőséggel sem.
2019. jan. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!