Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dollár csekket melyik EU...

Dollár csekket melyik EU tagállamban tudok beváltani, lehetőleg közel Magyarországhoz?

Figyelt kérdés
A csekket utólag küldték utánam, kinti számla már zárva, itthon kiderítettem, hogy már évek óta nem lehet ilyet beváltani sehol sem. Tud valaki olyan EU tagállamot, ahol biztosan be tudom váltani, akár számlát is nyitok ha kell, de ha vannak alternatív lehetőségek, hogy pénzzé tehessem a csekket az is érdekelne.

2019. jan. 18. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Miből gondolod, hogy érvényes a csekk? A forrásával kapcsolatosan elgondolkodtál már? Könnyen lehet, hogy simán átvertek téged.
2019. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érvényes a csekk ebben biztos vagyok, láttam már elég ilyen csekket és vártam is az érkezésére.
2019. jan. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!