Linkedin profil?

Figyelt kérdés
Szeretnék linkedin profilt csinálni, de éppen most vettek fel egy céghez dolgozni. Szerintetek rossz fényt vetne rám, ha csinálnék egy linkedin profilt? Nem tűnne úgy a munkáltatóm számára, mintha - a juttatások tudatában - elkezdenék másfelé nézegetni, hátha jobb ajánlatot kapok? A valóságban természetesen semmi kapcsolat nincs a két dolog között.

2019. jan. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen használhatatlan ha nem fizetsz, szerintem felesleges.
2019. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A LinkedIn nem csak álláskeresésre jó, van kismillió szakmai csoport, amihez lehet csatlakozni és ahonnan sokat lehet tanulni. Én anno azért nyitottam profilt, hogy fórumozhassak az orvosi eszköznek nem minősülő gyógyászati eszközök EU és USA jogi szabályozásáról.
2019. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy!


Csinálj nyugodtan.


Nirmalis cégnél az In-én jelölhetjük egymást, nem a Fb-on.

2019. jan. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz. Nálunk mindenki aktív Linkedinen és a kutyát sem érdekli. Pl - én írok és most mindenhova beléptem, beregisztráltam, pályázatokat lesek, hogy valaki felfigyeljen rám - így regisztráltam a Linkedinre. Senki nem tett megjegyzést a vezetőségből.
2019. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BankiTamas_hu válasza:

Nagyon jó kérdés!


A Linkedin az egy énmárka építő eszköz. A cégednek is jobb, ha aktív vagy a Linkedinen, mert ismertebbé válik a Te márkádon keresztül.

2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!