Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpress penzvisszafizetes?

Roviden:rendeltem egy ruhat ami nem erkezett meg. Tobbszir irtam az eladonak de soha nem valaszolt igy ramentem a vita megnyitasara, mar jeleztek, hogy visszakapom a penzem. Viszont nem tudom, hogy ez, hogy mukodik ha a szamlaszamomat nem kellett megadnom?

jan. 21. 21:48  Privát üzenet  

A válasz
A kártyás fizetési tranzakciódat fogják törölni, vagy pedig ugyan azzal a kártyaszámmal fognak egy pénzvisszafizetési tranzakciót kezdeményezni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 21. 22:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem lesz bajom abból, ha túl sokszor kérem vissza a pénzem az eBay-en? - Money Back Guarantee
Aliexpress rendelés?
Szerintetek mit csináljak most? Mi történik most?
Hogyha aliexpress-en visszakapok pénzt, mert pl. nem érkezett meg a csomag, forintban miért kevesebb mindig az összeg, mint amennyibe került nekem? Ebay-en meg forintra pontosan...
AliExpress fizetés, vissza fizetés, megrendelés törlése. Van-e ilyen opció?
Aliexpressről rendeltem valamit. Megjött de nem az amit szerettem volna. Mit csinálhatok még?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!