Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel lehetne plusz pénzt...

Mivel lehetne plusz pénzt keresni egy olyannak aki 10 órát dolgozik naponta?

Figyelt kérdés

Valami ötlet? Nem tudok vállalni még egy állást (a munkaprogram miatt). Viszont közbejött egy esküvő (nem az enyém) és jön a húsvét is ugye, és bank kölcsön, és jó lenne májusig kb 150.000 ft értékű pénzt megkeresni. Előre köszönöm


24/N



2019. jan. 22. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád? Hol laksz? Ilyenektől függ, hogy mihez kezdhetsz. Napi 10 óra munka után nem sok mindent tudsz vállalni anélkül, hogy bele ne fáradj. Vannak hírdetések ahol másodállásba keresnek munkavállalót. Legegyszerűbb ha takarítást vállalsz idős embereknél. Mikor nem volt munkám nekem ez bejött. 3 hónap alatt annyi helyre hívtak, hogy símán meg tudtam volna élni belőle. Persze amikor lett lehetőségem akkor visszamentem a szakmámba
2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!