Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez a furcsa túlárazott...

Mi ez a furcsa túlárazott hirdetés? Több mint 2 millió egy ceruzahegyezőért?

Figyelt kérdés

Erre a hirdetésre akadtam:

[link]

És ráadásul több is van belőle. Még jó hogy lehet kapni...


2019. jan. 22. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom Neked mi ez - ha akarod elhiszed, ha akarod, nem - de tényleg igaz:

szombat - vasárnap, azaz a hétvégén ingyenes feltöltés volt a Vaterán. Azt tudom elképzelni, hogy mivel ez egy vállalkozói fiók, nyilván elindított egy csomó ilyen aukciót, aminek épp csak a címe van meg és hozzárendelt egy extrém árat, hogy amíg nem csinál hozzá fotót, addig ne vegye meg senki. Szóval nem kell megijedni, nem lett ilyen drága a ceruzahegyező :-) Majd ha megérkezik a fotó, akkor lesz rendes ára is :-)


Amúgy nekem is van olyan, hogy teljesen normálisan megcsináltam aukciókat és a fotót hiába töltöttem fel, nem ment hozzá. Ma is azokat javítgattam - tehát lehet, hogy még jópár ilyen aukcióba bele fogsz futni, ahol nincs kép.


Jómagam kevésbé elvetemült voltam, mert én ugyan megcsináltam félig egy aukciót, fotó is van hozzá, de egy ruhaegyüttesnek nem sikerült a másik felét megtalálnom - így magam is hasonló taktikát alkalmaztam

- csak az enyém azért valamennyire reális. Szóval, nálam, ha valaki mégis rálicitálna, akkor heves keresésbe kell kezdenem, de egy exkluzív, alkalmi ruháért (ami akár farsangi jelmezként is funkcionálhat egy farsangi bálban) talán nem túl sok a 10 ezer ft.

2019. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kell az a 2.262775 forintos hegyező. A mostani kitöri a hegyet, ne garasoskodjunk ezen.
2019. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es válaszoló! Elhiszem Neked. : )

Nem gondoltam, hogy reális, igazából valami figyelemfelkeltésnek hittem. Viszont a Vatera a termékhez rendelt ár után számít fel járulékot, tehát figyeli mi mennyiért lett meghirdetve. Nem? Érdekes, én csak vásárolni szoktam, hirdetni nem.

2019. jan. 22. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt tippeltem volna, hogy külföldi cég, beírta forintban és átkonvertálták automatikusan a vaterán euró árral forintba.
2019. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Én meg - persze vaterás ismeretek nélkül - valami régiségre tippeltem volna.
2019. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!