Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlázási cím?

Paypal számlázási cím?

Figyelt kérdés
Most hoztam létre egy paypal számlát, a címhez megadtam a magyarországi címemet ékezetekkel. Rendeltem valamit ezen keresztül Angliából és a vásárlás után az eladó küldött megerősítő emailt. Ebben a kézbesítési cím is szerepel, de ékezetes betűk helyett kérdőjelek vannak. Tehát például K?lvin. Lehet ebből probléma a szállításnál? Tapasztalata valakinek?
2019. jan. 23. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha lehet ebből bajom, az eladóval vegyem fel a kapcsolatot, vagy paypal-on változtassam meg a címemet?
2019. jan. 23. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel nem egy angol futár/postás fogja kihozni, így hát gondolom nem fog neki gondot okozni kitalálni, hogy milyen város, milyen utca.
2019. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha neked sikerül értelmezni pl. ezt:


T?th J?nos

H?dmez?v?s?rhely

G?bor ?ron utca 46.


akkor lehet, hogy egy postásnak is menni fog.

2019. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy attól, hogy az e-mail szar, még lehet, hogy a csomagra helyesen írja.
2019. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyenek miatt érdemes átírni ékezet nélkülire a címet. Nekem eleve úgy van.

Amúgy valszleg nem lesz belőle gond, kivéve, ha a címed mondjuk K?v?r utca lett, de van a városban Kövér utca és Kővár utca is...

2019. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!