Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hogyan érdemes...

Jófogáson hogyan érdemes eladni valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a régi pc játékaimat. Gondoltam felrakom őket Jófogásra, csak nem tudom hogyan kellene megoldani az átadás átvétel dolgot. Legegyszerűbb az lenne, ha a vevő átutalná a vételárat én meg feladom postán, de szerintem senki nem olyan hülye, hogy előre fizessen, az meg, hogy személyes találkát egyeztessünk meg igen macerás, meg a terület is elég behatárolt lenne.
2019. jan. 25. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Van teszvesz vagy vaterás oldalad? Azon be tudod mutatni magadat, vagy hardverapró.
2019. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jut eszembe! Van háztól házig szállítás is! Ekkor a futár a cuccot tőled elviszi, átadja a vevőnek, az kifizeti, majd a számládra utalják a zsét. Csak ez nem olcsó, van vagy 2000ft is tán.
2019. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek.
2019. jan. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!