Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy magyarországi feltöltös kártyát. Szlovákiai álamporgárként megtehetem? Vagy valaki eladni egyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy magyar web áruházbol.a gond csak az hogy én szlovákiai vagyok,és ide nemszálittanak ki.magyarországon pedig ismerösöm nincs.pickpack pontra nemküldnek.a tervem csak annyi a kártyával hogy megrendelem valami györi cimre a csomagot,majd a kézbesíttés napján odamegyek pl.bevásárlóközpontba,majd áttveszem a csomagot.ki tud nekem ebbe segítteni?
2019. jan. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
PayPallal nem tudod?
2019. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.nincs rá lehetöség.csak valaki aki megrendeli helyettem,vagy pedig egy magyar tel.szám.és megoldom magam.valaki esetleg egy eladó mobil feltöltös szám?
2019. jan. 25. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérsz egy számlaszámot, átutalással fizetsz, megadsz egy magyarországi csomagpontot és ott átveszed. Nem hiszem, hogy ebbe ne mennének bele.
2019. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is valamilyen hasonló gondolat van a fejemben.csak kell a magyar tel.szám.áttutalást nemfogadnak.(aztmondták hogy csak kézpénzes fizetés lehetséges.és csakis a futárnak.)már próbáltam egyezkedni.mondtam azt is hogy elmegyek a telephelyükre és áttvaszem a csomagot mint futár személyesen,aztmondták hogy nem adnak átt személyesen semmit.irtam nekik hogy pick pack point ra ha kiküldik,áttveszem ott.azt sem tudják.külföldre meg nemküldnek csomagot.pedig hivtam a futárszolgálatot amivel szerzödésben vannak,ott mondták hogy ök gond nélkül kihozzák ide a csomagot.csak igènyelni kell az üzletnek.(nyilván plusz költséggel amit beválalok)aztmondták hogy külföldre szálittás nem lehetséges.emigy szerszamx.hu a nevük.nekem ugy néz ki hogy annyira nem is akarják eladni a terméket.
2019. jan. 26. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért kell ehhez magyar telefonszám, szerintem valami zavar van a fejedben.
2019. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglehet.bár ezzel az erövel a tiédben is lehet.próbáld meg megrendelni egy akár kitalált szlovák számmal,majd meglátod.amugy ha nem magyar elöhívó számot adom meg,akkor nemenged tovább a címhez.😉azért kössz az okoskodást!már vártam...😁😁
2019. jan. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!