Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reptéri diákmunka mennyire...

Reptéri diákmunka mennyire megterhelő?

Figyelt kérdés

Dolgozott már valaki egyetem mellett a reptéren? Milyen előnyei és hátrányai voltak?


Minden érdekel, előre is köszönöm, ha valaki váladzol! :)


2019. jan. 26. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkakör ?
2019. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

WTF???????????????????


Cenzúra, mert meg mertem kérdezni, hogy milyen munkakörről van szó?


B+!!!

2019. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt reptéri dolgozóként én is azt kérdezném, melyik munkakör, mert nagyon sokféle van. Általában vannak diák alkalmazottak (nem kis részben szerintem azért, mert ennyi pénzért főleg ők vállalják el), és tekintettel is vannak rá (checkines munkakörben láttam olyat, aki az összes melóját hétvégenként végezte, és akkor lehúzott ilyen tizenvalahány órákat, mert így fért bele).
2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy a reptéren dolgozni??
2019. jan. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem részletezték, diákmunkaként hirdették meg.


Azóta felvettem velük a kapcsolatot, és utasbiztonsági sormenedzser vagy hostess pozícióba tudnék jelentkezni.


Ezekről van tapasztalata valakinek?

2019. febr. 1. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!