Rossz cégből jót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diákként dolgozok egy kisebb cégnél. A tulajdonos csodálkozik, hogy miért nem megy a biznisz. Én tudom az okát. Szeretnék tenni is, viszont egyszerűen az a baj, hogy a tulajdonos nem gondolkodik jól. Végre csináltattam neki egy jó logót, erre neki az nem tetszik, és ő átmódosította egy tök gagyira. Tartott egy előadást, ami tök kínos volt, mert alig jöttek el rá, és ő se adott elő túl jól. Erről kéne egy jó videót csinálni. Eléggé értek a videó készítéshez, de sajnos rosszból nem tudok jót csinálni. A közösségi média felületeket is én szerettem volna kezelni, de csak az Instagram oldal van a kezemben, ahol szépen nőnek a követők, és minőségi posztok születnek, viszont a facebook oldal is nagyon gáz. Egyszerűen úgy ahogy van, gáz az egész cég, szeretnék belőle jó céget csinálni, de egyszerűn ütközik a tulajdonos személyiségével. Ti mit csinálnátok?



#cég #rossz #főnök #rosszból jót
2019. febr. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdés: van-e tulajdonrészed a cégben? Ha nincs, a jobbító ötleteidet már most el kell felejteni a p***ba. Ha még be is jönnek, akkor is ingyen dolgozol, mert neked a cég javulásából annyi hasznod lesz, hogy a vélhetően nem túlfizetett diákmunkád tovább marad meg.

Értem én, hogy jót akarsz, de nem kell mindent erőltetni. A főnök úgy van vele, hogy ő a világ közepe és mindent tud. El kell fogadni, mert ő a munkaadód. Ami a munkád, azt megcsinálod és semmivel sem többet. A saját, jobbító szándékú ötleteidet akkor kell megvalósítanod, ha saját vállalkozásod lesz.

2019. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Le kell sz.rni az ilyen főnököt. Nem születik mindenki vállalkozónak se okosnak. Te a tanulásra koncentrálj ő meg lehúzhatja a rolót. Azt tartsd meg az ötleteidet a saját cégedhez
2019. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!