Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Volt már valaki aki innen rendelt? Azt kapta amit várt? Vélemények? Mostonline.hu

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendelés, webesrendelés, megbízható, átverés, webshop, bolt

febr. 3. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
nagyat nevű felhasználó válasza:

Február 20.-án leadott rendelésemre edig még csak bíztató üzeneteket kaptam. Kíváncsiságból tegnap újra rendeltem. Szerintem az oldal csak az adathalászatra van létrehozva.

Telefonszám, email cím, és lakcím.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 2. 06:06 Privát üzenet
nagyat nevű felhasználó válasza:

Március 01.-én leadtam egy újabb rendelést, amely a mai napon megérkezett

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 4. 16:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én megkaptam amit rendeltem, egy láncfűrészről van szó, hibátlanul, kaptam meg... pár üzem órát bele is tettünk... Hibátlanul működik a mai napig, de tettem fel próba képpen az oldalnal üzemeltetőjének pár kérdést a garival kapcsolatban... na ott megbukott az egész :) Én azt javaslom csak olyan terméket rendeljetek, ami "nem mehet tönkre" vagy nagyon olcsó... mert garancia nyilván nem lesz semmire.

# 3/3Időpont ápr. 4. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, fiúk! Ki mit gondol a Wetlookról? Esetleg valaki már próbálta? Vèlemènyek?
Pár nap múlva végzek raktáros/targoncás OKJ-s tanfolyamon és a hatvani Bosch-ba mennék dolgozni, mint targoncás. Ezért érdekelne minden, amit a hatvaniról tudtok! Munkahelyi...
A 2018-04-07 Origo B2 angol nyelvvizsga megoldásai?
Titan Gel. Valaki használta már? Vèlemènyek tapasztalatok?
Használt már valaki balkán pharm sustamed et? Mik a vélémények rola?
Mi a véleményetek a limousine bérbeadokrol Magyarországon és kulfldön? Milyen könnyen lehet elérni őket? Mennyire vagytok megelégedve a szolgáltatásokkal? Milyen kedvesek, árban...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!