Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Globe gördeszkát hol tudok...

Globe gördeszkát hol tudok venni olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett valamelyik, de 37ezer és nem tudom, hogy megvegyeme, mivel még nem tudok gördeszkázni sem...

Ha valaki esetleg tud olyan netes oldalt, és küld linket ahol 30alatt lehet venni, akkor azt megköszönöm. :)



2019. febr. 6. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

5 nap, de azért néha én is feltévedek.

Haladó deszkás vagyok, és ha most kezdenéd elég egy gördeszke 20-24 ezer között, a Deszkak.hu -ról.

Annyi a dolgod, h veszel egy rendes kereket rá, mert itt nagyon rossz kerekeket adnak komplett deszkaként .

Amit ajánlok pár ezer forintért egy 99A-101A-ig terjedő kerék, persze gumi. Ha segítség kell írj privátüzenetet .:D

ui. A komolyabb deszka nem kezdőknek ajánlott, hidd el rossz lesz széttörni ami elméletileg széttörhetetlen. De egy kezdő szerintem jobban megviseli ,mint egy profi a deszkát, a sok kezdőeséssel etc.

2019. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!