Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Wish-ről rendelek több...

Ha Wish-ről rendelek több dolgot, akkor mindegyikért külön kell plusszba fizetnem szállítási díjat?

Figyelt kérdés

Egy-két cuccot "kosárba" raktam, mikor látom, hogy 40.000Ft lenne az egész vásárlás, a szálítàssal. Ezt nagyon nem értem, hisz egyszerre rendelnék, egy csomagban jön nem? Ha igen, akkor miért számol fel mindem termékre még 500Ft-ot?

Aki jártas ebben, vagy már több dolgot is rendelt, pár tapasztalattal megtámogathatna.



2019. febr. 7. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hiába rendelsz több terméket egy rendelésben, azokat különböző helyen/raktárban tárolják, s így küldik neked, amit közvetlen neked adnak fel, nem pedig 1 pack-ba küldözgetik egymásnak, hogy aztán úgy küldjék neked. Sajnos ez így működik, én is múltkor rendeltem egy rendelésbe egy telefontokot, meg 1 fóliát, a tok hamar megjött, a fólia rá több hétre. :)

2019. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A wish nem egy bolt, hanem több áruháznak a felülete, kb mint egy pláza, csak itt több üzlet kínálja ugyanazt a terméket. Ha külön üzletekből rendelsz külön jönnek a termékek is, ezért van a plusz szállítás.
2019. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!