Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudnék gyorsan pénzt...

Honnan tudnék gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

A kolduláson kívül.

3 napja nem ettem. Pont annyi pénzem van, amennyiből az albérletet kifizetem hónap végén.


2019. febr. 9. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nézzél facebookon alkalmi munka csoportokat.

Másrészt meg én a helyedben koldulnék, meg ennék is abból a pénzből, ami most van. Ha más nem, tescos zsömléket.

Ha feldobod a pacskert, akkor dolgozni se tudsz, meg akkor már olyan mindegy, hogy kiraknak-e az albérletből.

2019. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly. Netre van pénzed, de kajára nincs? Megkérdezhetem, hogy jutottál el idáig?

Amúgy melóval, ha nem fizet jól a mostani, másikat kell keresned.

2019. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként ki lehet azt is próbálni, hogy kihívod a mentőt magadra, arra hivatkozva, hogy nem ettél napokig és felkelni sincs erőd - ezzel nem is hazudsz, megnézhetik. A kórházban adnak valami kaját, bár valószínűleg 1 nap után hazazavarnak. Aztán 3 nap múlva lehet megint :P
2019. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs lelki erőm semmihez, főleg nem a munkához. Őszintén szólva szívesebben választom a halált a munka helyett. Nincs semmi rossz a halálban, egyszer úgyis mindenkit utolér. Az éhhalál egyébként se fájdalmas. Őszintén szólva már kezd is kicsit enyhülni a hasi fájdalom. Szerintem pár nap múlva nem is fogok érezni semmit.
2019. febr. 9. 13:43
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Neked aztán van sütnivalód. :D

2019. febr. 9. 13:43
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ja, azt nem mondtad, hogy kokeró vagy :P
2019. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány.
2019. febr. 9. 13:50
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Végülis elhiszem, mert bár a munkaundor stimmel, azok nem úgy gondolkodnak, hogy akkor inkább meghalnak. Te valami továbbfejlesztett változat lehetsz :)
2019. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Nincs a lakóhelyeden valami hajléktalan ellátó intézmény, szociális egyesület? Rendszert abból se lehet csinálni, de ha elmennél és elmondanád mi a helyzet, gondolom, nem küldenének el valami ennivaló nélkül.

Vagy helyi Facebook csoportba kiírni, hogy ételért cserébe vállalsz bármilyen alkalmi munkát azonnal (azzal szerintem többre mész, mintha pénzt kérsz).


Jah, hogy én is munkát javasoltam, de ha neked az büdös...

2019. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"nincs lelki erőm semmihez, főleg nem a munkához"


LOL. Én kérek elnézést.

2019. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!