Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-en ha az eladó lemondja...

EBay-en ha az eladó lemondja az aukciót akkor lehet valahogy feedback-et hagyni neki?

Figyelt kérdés

Már sokadjára fordul elő az, hogy licitáltam egy termékre, akár 4-5 napig vártam hogy lejárjon az idő, megnyertem, kifizettem, majd kaptam az email-t hogy "The seller cancelled the order..."


Gyakorlatilag ha a Buy it now procie 100$, és ha 75$ alatt áll meg a licit tuti hogy cancel lesz a vége.


Elég tré, és még ilyenkor negatívot sem tudok adni hogy az eladó nem akarja a megnyert áron adni. Ilyenkor lehet valamit tenni?


2019. febr. 10. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a vevő bár licitálásra adja a termékét, de kijelölhet egy árat amennyiért hajlandó megválni az eladandó árútól. Ha licitálással nem éri el, akkor visszaléphet az eladástól.
2019. febr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Mondjuk ha így is van, ennek semmi értelme. Ha $100-tól akar megválni a terméktől, akkor az ez alatti liciteknek mi értelme van? :D Akkor állítson be egy $100-os kezdő licitet, és ennyi.
2019. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bármikor lemondhatja az eladó, nem kell beállítani semmit.


Ha a buy it now price 100$, és a licit nyertes 99$-ért nyerte, még akkor is lemondhatja ha úgy van kedve.

(Sokszor nem nézik meg a buy it now árat és simán túllicitálják xD)

2019. febr. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!