Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap este a viagogo nevű...

Tegnap este a viagogo nevű oldalról rendeltem koncert jegyet 2 főre sok sok pénzért. Hétvégén nem utal a bank, jól tudom?

Figyelt kérdés

Közben megtudtam,h az az oldal többször fel lett jelentve csalás miatt,mert irreálisan magasabb összegért árulnak jegyeket.kérdésem,hogy mit tudok tenni,ha még nem utalt a bank,zároltassam a kártyámat?utána én ezt fel tudom oldani,mennyi időre rá?

Köszönöm a segítséget


2019. febr. 10. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem tudott megállítani a tranzakciót. Kérheted a bankot téves utalásra hivatkozva, hogy szerezze vissza a pénzt, de ennek komoly díja van és ha a másik számláról már felvették, akkor ennyi volt.
2019. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. febr. 10. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább 3 féle koncert jegy értékesítő cég van,akik megbízhatóak



brodway jegy.hu stb..miért nem onnan rendelsz jegyet?

2019. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna,nyílván nem innen rendelek...most már tudom honnan kell.jó kis tanuló pénz volt ez:(
2019. febr. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!