Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit lehetne kezdeni egy mérnöki MSc diplomával, hogy ha nincs meg a BSc diploma hozzá?

Be lehet tölteni azzal is mérnöki munkakört?

A Bsc képzést természettudományos (kutató) szakon végeztem, aztán átmentem műszaki (mérnöki) képzésre.

febr. 11. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok
Értesz ahhoz, amivel foglalkozni akarsz, vagy sem?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 11. 13:31 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Lehet állásokra pályázni. Ha megfelelsz, felvesznek, ha nem, nem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 11. 14:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma Magyarországon a diplomával kitörölhetem? Jobban járnék, ha kitanulnék egy szakmát?
Szlovákiában megszerzett gyógyszerész diplomával el lehet helyezkedni Magyarországon?
El kell-e vállalni egyetemi diplomával a munkaügyi központ által kínált gyermekfelügyelői állást vagy nem?
Friss fizikus diplomával milyen esélyeim vannak külföldön?
Milyen munkát végez egy gazdaságinformatikus? Hol tud vele elhelyezkedni? Egy ilyen diplomával keresett lennék? Ha igen, milyen helyeken?
A földmérő és földrendező mérnöki diplomával és a mögötte levő tisztességes tudással mennyire nehéz elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!