Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb döntès?

Melyik a jobb döntès?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajánlatot a szülővárosomban, ugyanolyan munka lenne ugyanolyan fizetèssel mint az előző helyemen (amit amùgy nagyon szerettem). Viszont èn most Budapesten élek, munkanèlküli vagyok, ès tegnap talàltam a mi kerületünkből egy szuper hirdetèst, ahol hàromszoros lenne a fizetèsem! A munka nagyon jònak hangzik, fizetnèk a hazajutàsomat is taxival, ès a lehetô legjobb műszakban dolgoznèk. De ez egy bizonytalan dolog, ràadàsul a lakbèrt nemsokàra fizetni kell, ès ha ez a munka mègse vàlna be, akkor megint ott vagyok hogy nincs munkàm ès egyre kevesebb a pènzem...

A szülővàrosomban olcsòbbak is az albèrletek, de persze a fizetès is kevesebb...

Viszont az a munka amit ott ajánlottak az biztosabb lábakon àll ès màr dolgoztam is olyasmit.

Nem tudom hogyan döntsek...



2019. febr. 12. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kéne eldönteni, hogy Budapesten szeretnél maradni, vagy inkább szeretnél visszaköltözni a szülővárosodba.
2019. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Èpp ez a baj...

Mindkettőt nagyon szeretem...

2019. febr. 12. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak inkább barátaid?
2019. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a szülővárosomban
2019. febr. 12. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább odamennék.
2019. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kockázat nélkül nincs rizikó. :-))

Szerintem merj nagyot álmodni.

2019. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hali! Végül az alapján döntöttem, hogy melyik hiányozna jobban. Ma utaztam vissza Budapestre, és elgondolkodtam hiányzik-e annyira a szülővárosom hogy itt hagyjam Pestet, vagy hiányozna-e annyira Budapest hogy ott hagyjam a szülővárosomat...

Végül Budapest mellett döntöttem :)

2019. febr. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!