Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Expolater nevű felhasználó kérdése:

Van olyan cég magyarországon amely webfejlesztéssel foglalkozik és érdeklhetnek a lent leírtak?

Webfejlesztéssel szeretnék foglalkozni és már van pár kész ötletem. Mivel még csak tanulom a webfejlesztést így se tudásügyileg és sajnos anyagilag sem tudom biztosítani magamnak azt, hogy megvalósítsam az ötletem ezért arra gondoltam, hogy felkeresek olyan webfejlesztéssel foglalkozó cégeket, akik a felmerülő költségeket és a megvalósítást is kezelik. Természetesen mivel enyém az ötlet és a szívemhez nőtt így a weboldal résztulajdoni elosztásban lenne. Mivel én csak az ötlettulajdonos vagyok és a kivitelező a cég így én egy 30-70 esetleg 25-75 százalékos elosztásra gondoltam. Magyarán, ha tud valaki olyan céget, melyet érdekelhet az ötlet az kérem adja meg a cég nevét és annak hivatalos weboldalát. Minden választ előre köszönök.

Keress kérdéseket hasonló témákban: webfejlesztés, cég, ötlet, kivitelezés, megvalósítás

febr. 12. 12:20  Privát üzenet  

A válaszok

Felejtős.

Olyan, amit leírtál, nem hogy MO-n, de a világon nincs, ugyanis ötletekkel mindenkinek roskadásig van a polca (vagy backlogja). Nem a spanyolviaszt feltaláló, ötletelő emberek kellenek (mert abból bőven van), hanem (1) nagy vagyonnal rendelkező befektetők, (2) olyan tehetséges fejlesztők/vezetők, akik magas színvonalon megvalósítják az ötleteket.

Én 2 helyen dolgozom egyszerre, az egyikben tulajdonos/alapító vagyok, a másikban vezető fejlesztő; az elkövetkezendő 5 évre elegendő ötletünk van mindenből, nem csak a jelenlegi projektjeinkhez, hanem jövőbeni projektekhez is. Mindkettő innovatív terület.

Emiatt egyébként kis túlzással kb. havonta keresnek fel ismerősök, hogy ilyen/olyan jó ötletük lenne -- mondom ötletem az van nekem is, olyan kell, aki végig is viszi.

Azonban...

Ha (1) van egy jó ötleted, (2) értesz a megvalósításához és/vagy nyilvánvaló, hogy a megvalósításhoz egy csapat vezetésére képes lennél és (3) van egy működő/kezdetleges prototípusod, akkor szép számmal vannak befektetők, akik 5 percben meghallgatnak, majd ha nagyon meggyőző volt a személyiséged (olyan embernek tűntél, aki ezt meg is csinálja), akkor beletolnak valamennyi pénzt (20-30 millió forintokat, szóval aprópénzt), de nem az ötletbe, hanem az ötletet megvalósító csapatba/vezetőségbe.

Forrás: megjártam a szamárlétrát mind befektetői, mind ötletgazdai oldalról.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hm. Értem. Köszönöm.

Akkor még várat magára pár évet a megvalósítás.

# 2/3Időpont febr. 12. 21:19 Privát üzenet
#1 voltam, igen, mindenképp a megvalósításban kell gondolkodni valamilyen formában, mert az szinte lehetetlenül ritka, hogy olyan ötlete legyen valakinek, ami nincs meg további 1000 embernek a bolygón.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha YouTube-ra feltöltök egy jelenetet egy sorozatból, amely külföldi szinkronnal és egy angol fan felirattal van ellátva, az sérti a feliratkészítő jogait?
Milyen befektetéseket ismertek, amely havi rendszerességgel készpénzáramlást generál?
Nem tudom ide tartozik e a kérdésem amely az lenne hogy a munkáltatom fegyelmi miatt 10%-os bér levonást szeretne a munka béremből van e ehez joga neki?
. Csináltam egy amazon. De accountot hamis adatokkal semmi adatot nem adtam meg magamrol csak az email címem. Nem vettem semmit. Kaptam egy email amely szerint 38 eurót kell...
Ismertek olyan emelt díjas SMS szolgáltatást, amely valóban kifizet? Ha lehetséges, akkor számla nélkül fizessen ki.
Érdemes-e motort vásárolni az Extremmotor4 hirdetőtől, amely Kerepesen található?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!