Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miben különbözik a pénz és egy olyan pénz amit ugyanabból az anyagból ugyanazzal a tintával ugyanazzal az eljárással készít egy hamisító? (Tehát teljes egészében megegyezik vele)

febr. 12. 18:39  Privát üzenet  

A válaszok
Mint a más emberek által készített nike, adidas, stb, pedig mindenben megegyeznek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 12. 18:59 Privát üzenet
Hat hamisitok nyilvan nem tudnak ugyanolyan anyagot-alapanyagot hasznalni. De ha tudnanak, az lenne a kulonbseg, hogy a hamisito meglop mindnyajunkat sajat hasznara.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 12. 23:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az állam talán nem? Ez nem különbség.

# 3/7Időpont febr. 13. 00:42 Privát üzenet
Mi vagyunk az allam kedves kerdezo.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 13. 06:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mi bocsájtjuk ki az igazi pénzt? é saját magunkat lopuk meg?

# 5/7Időpont febr. 13. 07:23 Privát üzenet
Nem az állam lop, hanem a kormány.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 13. 15:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az állam nem lop?

# 7/7Időpont febr. 13. 15:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Családi adókedvezmény 2019. Ahhoz, hogy a teljes egészében én kapjam meg mit kell kiválasztani?
Egy éve ajándékozás során kaptam egy lakást! Nem rég értékesítettem és a befolyt összeget teljes egészében a jelenlegi lakásom hitel végtörlesztésére fordítottam! Ebben a...
Lakástakarék felújításra, de nem teljes egészében?
Ha meg akarom szüntetni a bankszámlámat, a rajta lévő egyenleget teljes egészében átutalhatom egy másik számlára?
Akkor hogy is működik teljes egészében a rendelés ebayről/amazonról/stb?
Lakásbiztosítás szempontjából a szuterén teljes egészében föld alatti építménynek minősül? Vagy csak a külön álló pince?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!