Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnek venni egy autot...

Szeretnek venni egy autot 3milla korul, de csak 700-am van, mivel tudnek gyorsan penzhez jutni? Sajnos a munka felejtos mert egyetemre jarok +versenyszeruen sportolok igy nem fer bele szval barmilyen otletet meghallgatok

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
na ja, az a bizonyos takaró
2019. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
sehogy
2019. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Lottó
2019. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is szeretnék venni egy B. continental GT-t meg egy Jachtot is a bahamákon, de most pont hiányzik hozzá 5-600 millió...
2019. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 700-ad van, akkor szállj le a földre "addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér") és vegyél 500 ezerért autót - az átírásra meg a kötelezőre, meg a súlyadóra pont elég lesz és talán még benzinre is marad.
2019. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Válts ki ev.-t, lízingeld és azt meg fizesd diákhitelből, ha szervíz kell hozzá, akkor meg hagyd állni amíg az ösztöndíjból összejön. Mire kikerülsz az egyetemről máris lesz egy 6-10 milliós mínuszod, amit a felszabadult időben dolgozva elkezdhetsz vissza felé tolni.


Vagy marad egy 1.2-es swift, amit reálisan még fent is fogsz tudni tartani hosszabb távon, igaz nem annyira csajozós style :-)

2019. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Azzal a módszerrel, ahogy a 700 összejött csinálj még pár millát és vedd meg kpre.
2019. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan vágjuk taccsra magunkat pénzügyileg mielőtt kilépnénk az életbe rovatunkat olvashatták. Kérlek, mondd, hogy ezt nem gondolod komolyan. Havonta átlag fél milliót keresek, kábé ez az a szint, ahol az ember már megengedhet magának egy 3 millás autót (így sem veszek, mert Budapesten felesleges luxus a kocsi), egyetemistaként örültem, hogy olcsóbb a BKV-bérlet.


Ne csináld, nagyon rosszul járnál vele.

2019. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Hmm drogok? Vagy csajokat futtatni. Ma ebben van pénz. A drogos vevőket nagyon könnyen lehet találni, csak vigyázz, hogy ne más területén próbálkozz mert az nem bírják ez mégis csak üzlet. De ha jó tested van jelentkezel egy sztriptíz klubba ott is van zseton. 😂 Csupa normális dolog jutott eszembe :/ szerintem a világgal van probléma nem velem...
2019. febr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre jársz és nem dolgozol, hogy lett egyáltalán pénzed?


Ha bármilyen ötletet meghallgatsz, akkor azt mondom keress valakit aki segít rendes munkát keresni az egyetem mellett, akár diákmunkán.


Én is egyetemre járok, de emellett dolgozom is, és még emellett versenyszerűen sportolok. Sőt önkéntes alapon edzéseket is tartok fogyatékkal élőknek. De kocsira nincs szükségem, mert ingyen járok a BKK-n (MÁK kártyával) és az nekem elég. Kajára és később lakásra jobban kell a pénz. Az autó csak vinné a nehezen összegyűjtött tőkét a kötelező költséggel, szervízzel, benzinnel, parkolással, egyébbel. Plusz még a jogsit megszerezni anyagi és kognitív rémálom lenne és ennyit nem ér meg. És még stresszes is. És az is idegesít engem, hogy nálam jóval fiatalabbak csak azért menőznek a kocsijukkal mert apuci-anyuci kifizette nekik és őket a társadalom máris jobbnak látja és talpraesettebbnek, míg nekem, aki mindenért küzd, talán soha nem is lehetne kocsim se és sokszor érzem, hogy még le is néznek engem.

2019. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!