Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikortól kezdve...

Szerintetek mikortól kezdve számít ma valaki gazdagnak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ti 2019-ben, Magyarországon milyen fizwtésre, vagyonra, ingatlanra, stb. mondanátok azt, hogy valaki gazdag?


A gazdag most mondjuk jelentse a felső 10%-ot.



2019. febr. 20. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha fiatal és vett önerőből egy házat xDD
2019. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felső 10%-ot? Az még szerintem középosztály. Magyarországon közel 1millió ember. Kb havi 3-500 ezer ft jövedelem, 20-50 milliós ingatlan, 2-6 milliós autó.

Ha a felső 10 ezerre gondolsz, az ő vagyonuk kb 250-300 millió ft átlagban.

2019. febr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gazdagnak mindenhol - nem csak Magyarországon - szerintem akkortól számít valaki, ha nem kényszerül munkára (vagy más pénzszerzési módra) azért, hogy bevétele legyen, mégis jó színvonalon (ami számára megfelel) tud élni.


Ezt nehéz pénzben kifejezni, hiszen van, aki milliókat elszór havi szinten, és ha nem generálna folyamatosan bevételt valamiből, előbb-utóbb elveszíteni mindenét.

Ő az én fogalmaim szerint minden látszat ellenére nem gazdag, mert a kiadásai meghaladják a bevételeit, illetve folyamatosan arra kényszerül, hogy a bevételeket pótolja.

2019. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sok múlik azon ki minek tekinti a gazdagságot. Szerintem a közép alsó réteg tagjai sokkal gyakrabban vesznek felesleges kacatokat és próbálnak meg többnek látszani, mint akiknek van. Persze aztán amikor valaki, nagyon gazdag akkor meg újra elkezdi szórni a pénzt unalmában. Szerintem jelenleg Mo-n 1 milliárd Ft körül kezd valaki igazán gazdagnak számítani.
2022. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!