Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jött válasz a...

Miért nem jött válasz a munaügyitől?

Figyelt kérdés
Mindig emailben kell küldenem a kötelező jelentkezést kb 2-3 havonta, és ez a legutóbbi alkalommal is így történt. Határidő napján küldtem a szokásos levelet, amire azóta sem érkezett válasz. Eddig mindig legkésőbb másnapra jött a visszaigazolás, hogy elfogadták és a soron következő jelentkezési időpont is meg lett adva. Most másfél hete nem jön a válasz. Fel kellene hívnom őket? Vagy másnál is fordult már elő ilyen?

2019. febr. 27. 10:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Istenem, jól elírtam a kérdést :D Tehát természetesen a MUNKAÜGYIre gondoltam!
2019. febr. 27. 10:29
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Először is nézd meg a Spammok között - nem keveredett-e oda.

Másodszor: igen, hívd fel őket mindenképpen, mert nem vagyok biztos benne, de mintha azt olvastam volna, hogy meg fogják szüntetni az elektronikus úton való kapcsolattartást.

2019. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annak meg mi haszna lenne? Így is fél napot ott ül az ember ha be kell mennie néha valamiért... Remélem nem szüntetik meg! :(
2019. febr. 27. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Január elsejétől megszűnt az elektronikus kapcsolattartás :( kénytelen vagy bemenni, én az időpontom előtt mentem be, de azt mondták elég lett volna akkor menni.
2019. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Fogalmam se volt róla...azért erről illene tájékoztatni is az embert!!!
2019. febr. 28. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
December végén kaptam egy e-mail-t, hogy megszűnik ez a lehetőség.
2019. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!