Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-mailbe küldött hagyományos...

E-mailbe küldött hagyományos típusú önéletrajzot írjuk alá kézzel is, vagy elég begépelve? Esetleg hagyjuk ki teljesen?

Figyelt kérdés
Dátum is fontos?

2019. febr. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell aláírni, és ujjlenyomat sem kell. Szoktak dátumot.
2019. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Dátum legyen rajta. Aláírás nem kell.

Miután megírtad word-ben, mindenképpen mentsd el pdf-be és úgy küldd el.

2019. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. febr. 27. 15:40
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

De kell aláírás, aki aláírja az küldi. A dátum is kell rá. Kézzel nem annyira fontos aláírni, de néha kézzel írottat kérnek, olyankor egyértelműen kézi az aláírás is.


Ez is egy dokumentum ami valakinek valaki küld, és nem email cím küldi, hanem egy személy, jelen esetben te. Mindenképpen írd alá, ez mutatja azt, hogy nem a neveddel írta valaki, hanem te írtad és te küldöd.

2019. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én önéletrajzomra se dátumot, se aláírást nem teszek. Ha kísérőlevelet küldök azt ha nem is kézzel de aláírnám és dátumoznám, de általában e-mailbe írom be, ott meg alap az aláírás, dátum meg látszik amikor beérkezik.
2019. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Kérdező nem tudom honnan veszik ezeket, de lehet előállnak még azzal is, hogy nevet is majd csak akkor közölnek, ha felvették őket. Biztos nem vetne rád jó fényt, ha nem írod alá.
2019. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!