Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hányan lesznek öngyilkosok a...

Hányan lesznek öngyilkosok a 20-on éves fiatalok között a kilátástalan anyagi helyzet következtében?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a kérdésnek, mert nincs rá sem pontos, sem megközelítőleges válasz, illetve nem tudjuk, hogy országos szinten kérdezed, vagy sem. Néhányan biztosan.
2019. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Fejezd már be - napok óta ezen lovagolsz, hogy miért nincs a 20 éveseknek saját lakásuk, meg hogyan lesz, stb.

Nem, továbbra sem lesz a 20 éveseknek lakása és igen, kénytelenek lesznek a szülői házban élni egy darabig, ha lakást akarnak: régen is így volt, most is így van.

Arról nem beszélve, hogy vidéken akár 3 generáció is élt egy házban és nem volt olyan gond, hogy megbetegedett a gyerek, nem tud menni dolgozni az anya.

Kényelmetlen volt? Igen. De megtanultak az emberek egymáshoz alkalmazkodni, együtt élni.

Ma meg tele van a világ magányos, senkivel együtt élni nem tudó emberekkel.

2019. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én még nem tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban. Statisztika érdekelne, de nem találok erről..
2019. febr. 28. 08:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyit találtam, hogy 1634 ember lett öngyilkos 2017-ben, de nincs lebontva korosztályra, esetleg indokra (ha kiderült egyáltalán).
2019. febr. 28. 09:02
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Mivel aki öngyilkos lesz, azt már nem tudják megkérdezni, hogy miért tette, így valószínűleg nem fogsz találni ilyen statisztikát.
2019. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Emiatt senki. Minden öngyilkosság hátterében egy pszichiátriai betegség áll.
2019. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg erre vagy kiváncsi: "Hányan lesznek öngyilkosok", akkor rossz kategóriában tetted fel kérdésed, mert az "Ezotéria/Jóslás"-ban van a helye!

.

Mi a "kilátástalan anyagi helyzet"?

Már huszonévesek, nem sokat dolgoztak és mégsincs sem menő kocsijuk, sem frekventált helyen saját lakásuk?

2019. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, akkor bocs, kérdező, ha még nem tettél fel kérdést, de valaki már napok óta ezen lovagol, hogy Úristen, micsoda kilátástalan jövőjük van a fiataloknak, mert 20 évesen még nincs lakásuk, stb.


20 évesen kilátástalan anyagi helyzet? Ne viccelj már..

- Először is a 20 éves nagy valószínűséggel még a szülői házban él - ahol tegyük fel, nem tartják el, de legalább a lakhatásért nem kell fizetnie.

- másodszor ereje teljében van, bármilyen munkát elvállalhat - már ha egyáltalán akar dolgozni.


Kérdezem én: sok-sok év munkaviszony után belerokkantan a munkába, leszázalékolva az összes 55 - 60 éves legyen öngyilkos, akinek 35-40-45 ezer ft az ellátása? NA EZ AZ IGAZI KILÁTÁSTALANSÁG!!! - amikor már munkát sem tudsz vállalni.

Vagy akinél 40 évesen, 2 éves gyerekkel áttétes rákot diagnosztizálnak - szerinted miylen jövőképe van?

Csak hogy gondolkodj el ezeken egy kicsit.


Nem tudom, Te is fontolgatod-e az öngyilkosságot, de hidd el, van más megoldás is.

2019. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondoltam, aki 25 évesen nem talál munkát sehol sem, mert eddig csak tanult, nem dolgozott, viszont a tanulmányaival kitörölheti a seggét.
2019. febr. 28. 10:46
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudta, hogy a munkaerőpiacon a diplomája egy nagy 0-át fog érni, és nem dolgozott a tanulmányai mellett, magára vessen. Emiatt nem öngyilkosságon kell dolgoznia, hanem elkezdeni értelmes dolgot tanulni, vagy dolgozni, mert nem minden munkához kell IT/orvosi/mérnöki diploma és nem csak az aljamunkák jutnak neki.
2019. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!