Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressről lehet úgy rendelni, hogy ne a lakcímemre hozzák ki?

Hallottam olyat, hogy lehet 'postán maradónak' kérni, de ez pontosan hogy működik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendelés, posta, Aliexpress

febr. 28. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

[link]

ebben kered ezt "Poste restante"

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 28. 23:29 Privát üzenet

Az első link nem egyértelmű, a második meg hosszú.

A neved írod és a posta címét és azt hogy postán maradó. Ennyi...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 2. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg lehet oldani, hogy ha ebay-en rendelek valamit, akkor ne a lakcímemre hozzák, hanem gls pontra?
Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?
AliExpressről visszajár a pénz ha nem úgy küldik a csomagot ahogy én akartam?
Rendelhetek direkt úgy aliexpressről hogy ne szállítsák ki a címemre csak a helyi postához?
Nemrégen rendletem AliExpressről és a házszámunk után elfelejtettem pontot tenni, minden mást beírtam úgy ahogy kell (utca, megye, város, irányítószám) lehet e ebből probléma?
Megrendeltem Aliexpressről egy cuccot, de az eladó írt, hogy elfogyott, a pénzemet viszont levonták. Mi a teendő?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!