Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressen miután beírtam a kártyaadataimat és rámegyek arra hogy fizetés, kér valamilyen securecode nevű dolgot amit elvileg smsben küldenek de nekem nem fogadja el. Valakivel történt hasonló? Mit kell ilyenkor csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témában: Aliexpress

márc. 2. 12:02  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem emlékszem, hogy anno nekem küldtek-e bármit SMS-ben. Nem hinném. Esetleg nem a bankkártyán található security coderól van szó?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 2. 12:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt írják szó szerint:

Kérjük, hogy az Ön által kezdeményezett vásárlás hitelesítése érdekében a SecureCode™ elnevezésű mezőben szíveskedjen megadni az Ön mobiltelefonjára küldött Internetes vásárlás ellenőrző SMS kódot, majd nyomja meg a Tovább gombot. A megadott SMS kód nem kerül továbbításra a kereskedő felé.

# 2/3Időpont márc. 2. 12:33 Privát üzenet
Kérdezd a bankod, miért nem jön az SMS. Nálam működik...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 2. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van a Simple-hez hasonló Nfc fizető alkalmazás?
Ausztriában a Takko, Deichmann, meg egyéb hasonló boltokban mennyit keresnek az emberek havonta?
Mennyi mostanság Budapesten a konyhai kisegítő, mosogató hasonló kaliberű melókra az átlagos fizetés?
Problémáim vannak a vásárlással. Van köztetek olyan, aki hasonló problémával küszködik?
Egyik napról a másikra nem tudtam fizetni ebay-en a bankkártyámmal. Nektek volt hasonló?
A neobux és a hozzá hasonló oldalak mikor fizetik ki az összeget?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!