Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdvözletem! TBC-sen hogyan...

Üdvözletem! TBC-sen hogyan vállalhatnék munkát?

Figyelt kérdés
Régebben egy afféle bentlakásos munkaközösségben dolgoztam és ott kaptam el ezt a betegséget. Sajnos azóta rohamosan romlikaz állapotom, már 45kg vagyok, de segélyt sem kapok, ezért valahogyan vállalnom kellene munkát. Szedek blokkoló gyógyszereket így minimálisabban fertőzök. Mi lenne a megoldás? Minden választ respektálok.

2019. márc. 3. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 37/F vagyok az lemaradt. Nehéz fizikai munkát sajnos már nem tudnék vállalni, eleve a súlyom miatt sem, mert most kb. úgy nézek ki mint Christian Bale a Gépész című filmben, tehát ilyen kondícióval nem is bírnám.
2019. márc. 3. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Kamu.
2019. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A TBC gyógyítható
2019. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem százalékoltatod le magad? Munkát meg olyat tudok neked elképzelni, amit otthonról tudsz végezni. Ez az internet korában gyakorlatilag bármilyen irodai munka. Közbeszerzéshez például sokszor előírás a cégeknek a csökkentett munkaképességű munkavállalók alkalmazása, ilyen helyen boldogan felvesznek távmunkásnak, ha le vagy százalékolva.
2019. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nehezen hihető a sztorid.De közössegbe mondjuk ne akarj munkát vállalni mert a minimálisan fertőzöl kicsit kevés lesz annak aki elkapja! Otthonról végezhető munká keress. Senki nem tudja megmondani mit, mivel nem tudjuk mihez értesz. A tbc egyébként gyógyítható. Nem akarsz inkább meggyógyulni?
2019. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!