Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mibe fektetitek a pénzeteket?

Ti mibe fektetitek a pénzeteket?

Figyelt kérdés

Van 3 millióm amit befektetésre tudnék szánni.Mit tudnátok nekem ajánlani?


Esetleg akad olyan ember be tudna engem vezetni a tőzsde világába?


A pénzt nem örököltem és nem is nyertem.Egyedül szedtem össze.Van egy kis pénzugyi inteligenciám,de szeretném magam tovább képezni,



2019. márc. 4. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az angol mennyire megy?
2019. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy kicsit megy azért,de nem komoly szinten.

Vannak német,román kollégáim akikel angolul kommunikálok.Ebay,amazon,aliexpress webshop rendelési problémákat is mindig eltudom intézni angolul.

2019. márc. 4. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Alacsony kockázatú bankbetétbe. Nem fogok belőle meggazdagodni, de legalább nem a fiókban üdül a pénz. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy rosszul érne-e ha ezt a pénzt elveszítenéd, vagy legalábbis egy részét elbuknád. Ha a válasz igen, akkor azt ajánlom hagyd a tőzsdét.
2019. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van olyan ember aki Nem-el válaszolna a kérdésedre?Szerintem nincs.A bank olyan kis kamatot ad rá,hogy kár vele foglalkozni.
2019. márc. 4. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél vidéken egy lakást belőle , add ki. Annál jobban semmi sem hoz.
2019. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Most a legjobb befektetés az ingatlan bérbe adása.


Persze ahhoz kicsit előbb kellett volna felkelni, amikor még nem voltak ilyen drágák az ingatlanok.

2019. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 eve vettem.Az a dolog műkodik is rendesen,de manapság fent vannak az árak.Nem erdemes lakást venni.Ezert keresek egy másik begektetési lehetőseget
2019. márc. 4. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ingatlan, plusz tartós befektetési számla az államkincstárnál.
2019. márc. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van olyan ember aki Nem-el válaszolna a kérdésedre?Szerintem nincs.A bank olyan kis kamatot ad rá,hogy kár vele foglalkozni."


Igen, akinek mondjuk van 30 millió spórolt vagyona, és ebből mer kockáztatni mondjuk 3 milliót a tőzsdén.

A bank kis kamatot ad, viszont alacsony kockázatú lekötéssel legalább bukni nem fogsz rajta. Ha meg tőzsdézni akar valaki, akkor vállalnia kell a rizikót hogy nagyobb hozamot tud csinálni, de bukhat is a pénzéből.

2019. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én osztalékfizető részvényekbe
2019. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!