Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért von le pénzt a paypal...

Miért von le pénzt a paypal ha utalnak nekem?

Figyelt kérdés

Új PayPal fiókom van, és, ha az egyik ismerősöm pénzt küld nekem, akkor von le utalási költséget, pedig ilyenkor nem kéne.

Alapból van egy korlát a fiókon, hogy kb. 800 ezer forintot lehet levenni, miután ezt a korlátot sikerült feloldani, lehet már nem fog pénzt sem levonni, ha valamelyik ismerősöm küld? Vagy ez mástól függ?


2019. márc. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöd másik államban van? Vagy van pénzátváltás a tranzakciónál?
2019. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ugyanott él ahol én. (Magyarország.)
2019. márc. 10. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel a kapcsolatot a Paypal-al. Ők biztos elmagyarázzák, mi a helyzet konkrétan a te számláddal.
2019. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöd utalása nem Paypal egyenlegből érkezik, annak költsége van. Ő az utalás során megválaszthatja, hogy melyikőtök állja ezt a költséget.
2019. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!