Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay vásárlásnál ha egy...

Ebay vásárlásnál ha egy eladótól több terméket is rendelek egyszerre, egy időben, azonos Shipping price mellett, akkor mindegyikre ki kell fizetnem külön-külön, vagy ha egyben küldi akkor csak egyszer?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát: nézek amerikai eladótól kis játékfigurákat kb. 1400-1500 Ft/db áron, mellé mindegyiknek van egy 2300 Ft körüli szállítási díja, mindnek ugyanannyi (shipping price). Arra lennék kíváncsi, ha én egyszerre, egy időben és egy fizetéssel megrendelek 4-5 ilyen játékot amiknek azonos a szállítási díja, akkor nekem mindegyiknél egyesével ki kell fizetnem azt a 2300 Ft körüli szállítási díjat, vagy pedig elküldik egyben és csak egyszer kell?

2019. márc. 10. 22:20
 1/5 anonim válasza:
Olvasd el a feltételeit, vagy kérdezd meg, ha nem írja, mert ez nem egységes. Én már vettem úgy is , hogy a végén egy árban jött, de van aki olyan olcsón küldi, hogy azt minden termékre felszámolja.
2019. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ezt miért nem az eladótól kérdezed? Mi nem tudjuk az eladó speciális feltételeit. Ha nem tudsz jól angolul és emiatt nem tudod megkérdezni, akkor ott a google fordító :-) nem tökéletes, de egyre jobban használható :-)
2019. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdeztem mert azt hittem ez egységes, vagy ha nem is az de érdekelne mások tapasztalata. AZ eladót már rég megkérdeztem csak cseszik válaszolni.
2019. márc. 11. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egységes. Igaz, Vaterán adok el, de nálam pl a fiam is fent van- persze más felhasználónévvel-, ha valaki egyszerre vesz tőle és tőlem, akkor tudunk együtt postázni (pedig nem ugyanaz az eladó). Ugyanakkor az is előfordulhat, hogy ha tőlem vesz valaki többfélét, akkor az nem fér be egy csomagba (pl. egy fonott kosár meg egy fogas) és csak külön tudom postázni - hiába a jóindulatom, hogy akár 10-15 terméket is be tudok egy csomagba tenni.

És végül igen, van olyan eladó, aki a postaköltséggel "játszik" :-(

2019. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki kiírja hogy spórolj postaköltséget. Akkor is érdemes megkérdezni mennyi áru fér bele egy költségbe! Ha nem jelzi, mindig megkérdezem!
2021. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!