Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy pólót vásároltam...

Ha egy pólót vásároltam magánszemélytől ami nagy lett rám, viszont cserélni tudja a srác akitől rendeltem utánvéttel, akkor a mostani postaköltséget ki állja?

Figyelt kérdés
Szitu a következő: rendeltem egy pólót, postán érkezett. Póló ára: 5990ft postai költség:1660. Ezeket fizettem, most viszont, hogy kiderül, hogy nagy rám így kisebbre kicseréli az eladó, ehhez viszont vissza kell küldjem neki postán. Kérdésem: a mostani postai költséget én állom és ha küld egy kisebbet akkor pedig majd ő? :)

2019. márc. 13. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt a méretet küldte, amit kértél, akkor a csere költségeit neked kell állni, ha ö küldött tévedésböl nagyobbat, akkor neki.
2019. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt te állod, miután visszaérkezett az eredeti, az újat is utánvéttel fogja feladni. Ha jófej az új küldését átvállalhatja, de erre kicsi az esély. De a visszaküldést nem fogja.
2019. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az eladó azt küldte, amit rendeltél, akkor mindkettőt te állod. Ha nem azt küldte, akkor neki kellene állnia mindkettőt.
2020. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!