Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi idö lehet, amig a NAV valálaszol egy levélre?

Tobb alkalommal jartam bent a NAV-nal, de az ugyintezoknek fogalma sem volt semmirol. Kb. 2 honapja levelet irtam a megyei kirendeltseghez, meg nem erkezett valaszt.

Egy panaszlevelet keszulok irni a Budapesti kozpontba. Meddig varjak kb.?

márc. 15. 07:12  Privát üzenet  

A válaszok
30 napon belül kötelező reagálniuk valamit.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 15. 08:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez a 30 munkanap vagy naptari nap?

# 2/4Időpont márc. 15. 09:03 Privát üzenet
naptári.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 15. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom. Bar mar lassan munkanapbol is meg lesz...

# 4/4Időpont márc. 16. 18:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti jártatok már úgy hogy rendeltetek valamit az interneten és egy másik csomagot kaptatok helyette? Ha ilyenkor írok e-mail-t akkor mennyi idő múlva válaszolnak a levélre, és mit tudnak tenni?
Postán maradó levélre mit kell írni és a címzett kap értesítést, hogy mehet érte a postára?
2012 decembereben nem kaptam meg a nyugdíjam írtam nekik már nem rengeteg levelet, de nemnkapok rá választ. Ügyvédhez is fordultam már, de az ügyvédi levélre sem küldenek...
Ha egy 30 grammos levélre jogosító bélyeget raktam csak egy több mint 30 grammos levélre, és bedobtam a postaládába, azt visszaküldik vagy mit csinálnak vele?
Bécsbe küldött ajánlott levélre rá kell írni a feladó nevét és címét?
Ha a levélre csak címet iranyitoszamot es telepules nevet irunk attol megkapja az illeto?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!