Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szolnoki lengyel piac még...

A szolnoki lengyel piac még népszerű?

Figyelt kérdés
Van egy csomó használaton kívüli cuccom, és arra gondoltam kimennék a lengyelpiacra eladni. Már egy ideje nem jártam ott, ezért lenne a kérdésem, hogy járnak még oda vásárolni sokan? Illetve érdekelne az is, hogy ha árulni szeretnék ott, akkor kit kell keresnem a helyfoglallással kapcsolatban? Vagy bárhová szabad helyre ki lehet pakolni az árut?

2019. márc. 15. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Minden szombaton kb 6 órától max 12 vagy 13 óráig van nyitva ha nem esik az eső! Árulni érdemes fizetés után rögtön, nem pedig hó végén! Persze akkor is lehet menni, lesznek vásárlók :) Érdemes 6-7 között már kipakolni a kőpadokra, minnél előbb, hogy legyen helyed, mert sok árus szokott lenni! Attól függ mennyi cuccod van, de általában max 4 kőpad jut egy eladóra. Délelőtt jár egyszer a helypénzes neki kell fizetni a helyért ahány kőpad, annyiszor 3 vagy 400 ft. (most pontosan nem tudom). Érdemes hátul parkolni nem elől a 200 forintosnál. Mi szoktunk széket is vinni h leüljünk egésznap, meg ha tűző nap van vigyázni kell, napernyőt esetleg ha van érdemes vinni. Figyelni kell a cuccaid nehogy lopjanak! Cukiságból ha van annyi, akkor nejlon szatyrokat adhatsz, ha valaki sok dolgot vesz. Érdemes olcsón árulni! 8-10 között roham van, akkor rengeteg vásárló jön utána nagy csend, de ki szoktuk húzni sokszor délig mert 11 körül az a pár vásárló is valami:) Sok sikert az eladáshoz!
2019. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Még azt kérdezném, hogy a kőpadoknál bármelyikhez lepakolhatunk, ami akkor épp üres? Vagy megvannak a megszokott árusoknak az állandó helyeik? Nem szeretnék én egyszeri árusként más helyére kipakolni és esetleg problémába keveredni ha szóvátezsik. :)
2019. aug. 12. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!