Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernéd az ötöslottót...

Ha megnyernéd az ötöslottót (most kb 3 mrd) mit kezdenél vele?

Figyelt kérdés
Megszokásból lottóztok vagy reménykedni, álmodozni is szoktatok rendszeresen? Hogy lehetne szerintetek eltitkolni egy ilyen nyereményt?

2019. márc. 18. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Meg építenem a kis 80 nmes csaladi hazámat videken ahonnan származom, vennék egy uj golf gtit, bejarnam a világot, aztán a maradék 2.840 milliót befektetnem.

Ba jó lehet állna a garázsban egy Porsche panamera is, de luxusra nem szívesen költenék.

2019. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

60-70%-át befektetném

mivel tanultam pénzügyeket, és tudnám, hogy miként kéne egy normális portfóliót kialakítani, hogy az életem végéig nyugodtan megéljek luxus szinten ebből a pénzből, ezért soha a büdös életbe nem fogom megnyerni, csak valami fogyatékos proli, mint eddig... aki 4 év alatt elbassza az egészet :D

2019. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
68%
befektetném és vennék egy lovat.
2019. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Vennék egy farmot valahol dél spanyolországban vagy a kanári szigeteken aztán ott vígan eléldegélnék életem hátralevő részében ebből a pénzből.
2019. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy részéből vennék lakást autót, meg olyan dolgokat amiket már rég óta akartam, de eddig nem annyira jutott rá pénz. Egy részét befektetném, azon kívül meg kipróbálnék olyan dolgokat amikre eddig nem volt pénzem, időm, energiám. Extrémsportok, utazgatnék, világot látnék, új tapasztalatokat szereznék. Ilyen dolgok.
2019. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Házat vennék. Ha az megvan, onnantól kb. ugyanúgy élnék, mint eddig, csak jobb minőségű dolgokat vennék, márkás kaját, ruhákat stb. amikre most nem telik, többet jótékonykodnék és gyakrabban utaznék. A munkámat nem hagynám ott, mert azt nagyon szeretem csinálni.
2019. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Névtelenül adnék belőle olyanoknak, akiknek szüksége van rá. Van egy ismerős család pl, akiknek vennék egy házat. Megvenném magamnak azt a telket, amire jelenleg nincs pénzem. Építenék rá egy kis házat és egy műhelyt. Teljes munkaidőből részmunkaidőbe kérném át magam. A pénz nagy részét befektetném.

Nem hiszem, hogy gyökeresen meg akarnám változtatni az életemet. A luxus és a külföldi utak nem vonzanak.

2019. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy lakást magamnak, öcsémnek meg felújíttatnám a családi házunkat. Ezen kívül egy átlagos autó és ennyi. Mellette befektetnék (üzletek, lakáskiadás) és utaznék a világban.
2019. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Vennék egy kastélyt a hegyekben, bevezettetnék jó internetet és ellennék szépen életem végéig :D.
2019. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
megvenném a gundel éttermet a várban és minden nap kllbimbót szolgálnék fel
2019. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!