Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkahelyek/munkakörök...

Milyen munkahelyek/munkakörök azok, ahol lehet otthonról is dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyik 20 éves haverom számítógépes grafikus. Nem jár be minden nap a munkahelyére, van hogy heti egy napot, vagy kéthetente egy napot bemegy. Otthonról dolgozik, összerakott magának egy erős gépet amin Adobe CC2019-es programokat használ. A munkákat e-mailben kapja meg, a kollégáival és a főnökével Messengeren kommunikál ha valami kérdése van.

Ő azt mondja nagyon jó ez így, annyit keres mintha bent lenne egész nap, de otthonról mellette bedolgozik más cégeknek is, és így jóval több pénze van. Általában 9-től kb 3-ig dolgozik, utána már nem, szóval tele van szabadidővel.


Ezek szerint a főnökét nem zavarja, hogy nem dolgozza le a 8 órás munkaidejét, na meg milyen jó hogy akkor dolgozik amikor akar...


Milyen más munkák vannak amiket így lehet otthonról végezni?



2019. márc. 19. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én projektmenedzser vagyok, akkor dolgozom otthonról, amikor akarok. Globális projekteket vezetek, így van, hogy korán reggel vagy későn este van konferenciahívásom (ázsiai/amerikai partnerekkel), ezeket szinte mindig otthonról szoktam lebonyolítani. Egyébként szeretek hetente legalább 2-3x bemenni az irodába, de ez egyébként csak rajtam múlik, a cég teljesen rugalmas ebből a szempontból is. A munkaóráimat is én alakítom, aszerint, hogy aznap mennyi dolgom van. Amíg minden időre kész van és nincs semmi gond a minőséggel, addig felnőttként kezelnek és szabad kezet kapok.
2019. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. szinte az összes programozói, számítástechnikai/infós állás távmunkában is végezhető. A kreatív munkák sem helyhez kötöttek (pl a grafikus megbízások, ahogy írtad), illetve a projekt jellegű feladatok nagyrésze is végezhető otthonról.

Aztán ott vannak a fordítási munkák, újságírás, könyvelői/adminisztrációs feladatok.


Ezeket alkalmazottként is lehet otthonról végezni, de biztos vagyok benne, hogy még rengetegféle munka van. Más kérdés, hogy Magyarországon, egy magyar tulajdonú cégnek fontosabb, hogy bent töltsd el az idődet.(tisztelet a kivételnek, ha van ilyen)


Nem feltétlenül jelent előnyt szerintem, de sokszor valóban kényelmesebb nem kimozdulni.

2019. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
lakásos prosti ott van home office
2019. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Online Marketing Manager munkáknál is sokszor van lehetőség otthonról dolgozni, pláne ha szabadúszóként teszi ezt az ember.

Vagy a már említett programozói munkáknál.

2019. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem programozó, általában heti 2-3 napot itthonról dolgozik. Az idejét maga osztja be, van hogy 9 órát, van hogy 5 órát dolgozik. Én online oktatással foglalkozom, az óráimat én osztom be, de persze azért a diákokhoz is kell alkalmazkodnom. Mellette fordítok is, ez teljesen kötetlen, csak a határidőhöz kell tartanom magam.
2019. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!