Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik-e hogy a service@intl....

Létezik-e hogy a service@intl. Paypal.com cím a paypalhoz tartozik? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy levelet a fenti email címről, amiben azt kérik, hogy csatoljam a telefonszámom a bankfiókomhoz.

A gond nem ez, hanem, hogy a Paypal Kedves és teljes név megszólítással kezd.

Itt a levél tetején szia teljes név, alatta egy kék keret, meg Paypal logo. Szerintem hamis lehet a levél, de akkor honnan tudják a nevem, ami nem egy sűrűn előforduló név? Esetleges adatkiszivárogtatásról lehet szó?



2019. márc. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzá van csatolva bankkártya/számla a fiókhoz? Abban benne van a neved. Én is kaptam ma ilyen körlevelet tőlük, ahogy valószínűleg mindenki akinek még nincs a száma hozzáadva.

A link mindenesetre a hivatalos oldalra vezet, ez nem tud phishing lenni.

2019. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen hozzá csatoltam számlát.

Akkor ezek szerint valós, Pay Pal-os cím.

Köszönöm a választ.

Elnézést a hibás kiírásért, de próbáltam úgy javítani, hogy töröltem és kiírtam újra, de törölték a javított kérdést, mert az nem elég, ha én kitörlöm a saját kérdéseim közül.

2019. márc. 19. 17:02
 3/3 A kérdező kommentje:
*hozzácsatoltam.
2019. márc. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!