Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez lenne a gazdagság kulcsa?

Ez lenne a gazdagság kulcsa?

Figyelt kérdés
Én már régóta sportfogadásokba utazom. Én azt a taktikát követ(t)em hogy 200 forinttal elkezdtem játszani és a legalacsonyabb oddsu meccset megtettem. Igy jött 208 forint. A következő nap szintén és az összeg egyre növekedett. Most 6 meccses nyerő szériám van és 516 forintnál tartok. Persze ehhez türelem kell és sportmult, de hosszutávon megéri. Ti hogy vélekedtek a módszerről?

2019. márc. 21. 02:44
 1/10 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%

Nem éri meg, mert a sportfogadó iroda kicsapná a statisztikusait, ha olyan oddsokat engednének megjátszani, amivel hosszú távon csökken a profitja.

Egyébként ha az 1.04-es odds volt akkor nem 208-forintot nyertél, hanem 8 forintot - teljesen rosszul könyveled magadban a szerencsejátékhoz kapcsolódó pénzmozgásokat. Ez addig nem baj, míg ilyen kis tétekkel játszol, mert ha élvezed a játékot akkor ez nem nagy összeg egy kis szórakozásért, de nem, nem ez a gazdagság kulcsa. Sőt, hosszú távon (30 fölötti fogadásnál) biztosan mínuszban leszel.

2019. márc. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Ha a teljes összeget felrakod mindig, akkor azt előbb-utóbb elveszted.


De egébként hasonló elv alapján játszhatsz árfolyamokkal és a tőzsdével is, meg tulajdonképpen minden mással, ez a kereskedelem lényege: veszel valamit, és ha feljebb megy az ára, eladod.

2019. márc. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Most 6 meccses nyerő szériám van és 516 forintnál tartok."


Azt hogy? Mert ha 6x megjátszottál (és nyertél) a 200Ft+megnyert összegekkel 1.04 körüli meccseket, akkor olyan 250Ft-nál tartasz. 1.04 körüli meccseknél 18(!) nyertesre juthat EGY vesztes meccs, és akkor vagy kb nullán (azaz megvan a befektetett 200Ft, nincs nyereség).


"Persze ehhez türelem kell és sportmult, de hosszutávon megéri."


Mondjuk némi matek is kellhet hozzá. Például hogy a befektetést mindig vond le a visszakapott összegből, és csak a fennmaradót nevezd nyereségnek. Azaz pl ha befektetsz 200Ft-ot, amivel kapsz 208Ft-ot, akkor nem 208Ft a nyereséged, hanem 8Ft...

2019. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis...a gazdagság kulcsa az, hogyha alapítassz egy tanácsadó céget, majd az ilyen papírforma tippjeidet elkezded csomagban árulni havi 10-20ezer forintokért. természetesen csak szigorúan tanácsokat adsz nulla felelősséggel, nem tuti tippeket, így senki nem fog belédkötni, ha esetleg nem jött be a tipp...


többezer birka ember van, aki ennek bedől, és fizeti havonta a vagyonokat arra, hogy ilyen 1,03-es odds-okkal megszórt tippeket megjátszon, amire nyilván magától is rájön az ember, hogy arra van a legnagyobb esély...:D

2019. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező feltalálta a Martingale módszer hatszortízahuszonharmadik verzióját.

Jár a kockacukor.

2019. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én már régóta sportfogadásokba utazom. "


"Most 6 meccses nyerő szériám van és 516 forintnál tartok."



Vágjátok már le, hogy csak trollkodik -)

2019. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sportfogadasbol nem lehet megelni, neha en is szoktam havi 2-3 ezer forintal, de ez nekem hobby izgalmasabb ugy meccset nézni, ez mwg nekem meg belefer, tudom ez is penzkidobas
2019. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sportfogadásból meg lehet élni, csak a megélhetési sportfogadás nem a tippmix-nél kezdődik, sem annál, hogy hétvégente megjátszom a kedvenc csapatom meccseit. Például ott van végletnek Alan Woods aki lóverseny fogadásából lett milliárdos.
2019. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak ábránd, hosszútávon veszteeségesre jössz ki. Persze vannak nagy taktikusok, akik összevissza taktikáznak, több szelvényt tesznek meg egyszerre, és havi szinten nyereségesen jönnek ki. Létezik ilyen. De egyszer bukik egy nagyobb összeget ő is, aztán megy a levesbe az egész.
2019. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy biztos módja van a sportfogadáson való meggazdagodásnak, ha bundameccsekre fogadsz és tudod is a kimenetelét. :D :D De akkor meg a sitt szele csap meg. ÉS nem is egyszerű ezekbe a körökbe kerülni. :D
2019. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!