Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan licitálós oldalt,...

SuperCsajszix3 kérdése:

Tudtok olyan licitálós oldalt, ahol viszonylag sokan vannak, de nem kell banki átutalást csinálni ahhoz, hogy hirdess?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2019. márc. 21. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok, ugyanis banki átutalást azért kell csinálni, hogy LEELLENŐRIZZÉK az eladót, tényleg az-e, aki. Csak saját bankszámláról utalhatsz.

Tessék, ott a Jófogás, nem kell banki átutalás az eladáshoz- tele van csalókkal.


Amúgy nem értem, miért probléma mai, internetes világban, hogy bankszámlád legyen - főleg, ha el is akarsz adni. Az esetek nagy részében utalással fognak fizetni - az eladott dolgot meg postáznod kell.

2019. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van bankszámlám, és sok dolgot adtam már el neten, előre utalással,postai úton, nem vagyok csaló...

Csak nincs netbankom,és ezért nem szeretnék a bankba rohangálni.

2019. márc. 22. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:

A netbank ingyenes: csak annyit kell tenned, hogy 1x bemész a bankodba, kötsz egy netbankos szerződést és kész. Utána otthonról kényelmesen intézheted a dolgaidat :-)

Én nem is mondtam, hogy csaló vagy, csak azt írtam, hogy a komolyabb oldalak így (is) szűrik a csalókat.

2019. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: a legtöbb banknál ingyenes a netbankolás: OTP-nél pl. tuti ingyenes.
2019. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 23. 14:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok még 18, akkor köthetek netbankos szerződést, vagy csak szülővel ?
2019. márc. 23. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:

Rá kerestem neten, sajnos csak törvényes képviselővel lehet :(

[link]

'Ha a számla tulajdonosa még nem töltötte be a 18. életévét, akkor a szerződéskötésre csak bármelyik bankfiókunkban személyesen kerülhet sor, és a szerződéskötésnél jelen kell legyen a törvényes képviselője is.''

2019. márc. 23. 14:34
 8/11 anc ***** válasza:
És ez miért gond? Szüleid nem segítenének ebben? Ha sikerül megoldani, akkor én amúgy a vaterát javaslom, abban az a jó, hogy vannak értékelések a felhasználókról, nincs zsákbamacska. :)
2019. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem túl segítőkészek ilyen ügyben, és nehezen lehet meggyőzni őket..

de köszönöm :)

2019. ápr. 19. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ha elmúltál 16, akkor próbáld meg azzal meggyőzni őket, hogy nemsokára akár dolgozhatsz is (nyári diákmunka) és a diákmunkánál és általában a munkahelyeken bankszámlára utalják a pénzt.


Ha viszont nem vagy még 14 éves, akkor eleve felejtős, mert akkor eleve az oldalon sem árulhatsz.

2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!