Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen olyan terméket tudnák csinálni a meska-ra ami még nincs/ vagy nem nagyon van elterjedve?

márc. 27. 12:37  Privát üzenet  

A válasz

Szerinted egy alkotónak nem magának kellene ihletet kapni?

Szerinted akinek jobbnál jobb ötletei vannak átpasszolná pl neked?

Sőt: Egyáltalán meskán csücsülne?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 29. 05:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan licitálós oldalt, ahol viszonylag sokan vannak, de nem kell banki átutalást csinálni ahhoz, hogy hirdess?
Átvertek (? ) jófogáson, mit tudok csinálni?
Vaterán már egy korábbi fiókomhoz ( azt a saját kérésemre megszüntették), felhasználtam a bankkártyámat. Most egy új fiókot akartam csinálni, de nem engedi a korábbi kártyát...
Hogyan tudom ezt legálisan csinálni? (Összetett kérdés, többi lent)
Aliexpressen miután beírtam a kártyaadataimat és rámegyek arra hogy fizetés, kér valamilyen securecode nevű dolgot amit elvileg smsben küldenek de nekem nem fogadja el. Valakivel...
Hogyan tudnék a pénzemből többet csinálni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!