Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Álláskeresési járadéknál számít ez?

ha meg van a ledolgozott 1 évem de nem én mondtam fel hanem ki rúgtak vagy ez mind 1 ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álláskeresési járadék, munka, segély, munkaviszony, pénz

márc. 28. 12:16  Privát üzenet  

A válaszok
Nem számít, hogy hogyan szűnt meg a munkaviszonyod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 28. 12:36 Privát üzenet
Teljesen mindegy, milyen módon szűnt meg a jogviszonyod...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 29. 05:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álláskeresési járadéknál a ledolgozott munkanapok száma a mérvadó, vagy a jogviszonyban eltöltött napoké?
Álláskeresési járadéknál melyik a pontos összeg?
Az álláskeresési járadéknál számít valamit, hogy 6 órában dolgoztam? Vagy ugyanúgy számolják, mint a 8 órás esetében?
Álláskeresési járadéknál van e jogvesztő határidő, számít e valamit, hogy a munka elvesztése után 4 hónappal vagy később jelentkezem rá?
Álláskeresési járadéknál beleszámít a tgyás?
Álláskeresési járadéknál a munkaügyis képzés beleszámít?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!