Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltam egy használt Autot...

Hurka22222 kérdése:

Vásároltam egy használt Autot Meg Írtuk Az Adásvételi szerződést csak Nincs rajta Dátum?

Figyelt kérdés
De Az Adásvételi szerződés Nálam Van nem vett el Magának Egyet sem. Ilyenkor Mot Tud Az Csinálni akitol vettem? Fel jelenthet? Vagy Kivonják A Forgalombol? Be jelenti Hogy el Loptam?
2019. márc. 28. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A szerződésnek vannak kötelező tartalmi elemei. Például birtokba adás napja (percre pontosan), tulajdonjog változás napja, gépjármű okmányai átadásának napja, két tanú, aki mindezt igazolja.


Innentől kezdve nyugodtan ráírhatod azt a napot, amikor ténylegesen megírtátok a szerződést. Jogi gond nem lehet belőle.


15 napon belül az okmányirodában jelezni kell az adás-vételt!

2019. márc. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!