Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kell nekem egy gépészmérnök...

Ha kell nekem egy gépészmérnök, programozó, elektrotechnikus emberekből álló csapat, hogyan induljak el?

Figyelt kérdés

Egyszerű leszek.

Van egy gyár, gyártósor.

Van ott egy gép.

A gép egy átalakítást igényel.

Gépészmérnöki munka is kell hozzá, elektrotechnikai is és lehet programozói tudás is.


Egyszeri alkalmi munkáról van szó. A géphez a gyártó nem fejleszt le semmi egyedit, csak fixen árult kiegészítői vannak.

Elméletben simán megoldható amit szeretnénk csak mi nem tudjuk saját magunknak lefejleszteni, nincs meg hozzá az összetett tudásunk.


Kikhez kell ilyenkor fordulni?

Vannak ilyen cégek akik foglalkoznak ilyesmi munkákkal?

Vagy FB csoportokat keressek? Vagy mérnöki egyetemistákat?


Van egy két ilyen apró finomságunk ami elméletben haláli egyszerű dolgok a hozzá értő embereknek lefejleszteni, létrehozni, csak nem tudom hogy találom meg őket.


Merre induljunk el?

Köszönöm!


2019. márc. 28. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
privát ment.
2019. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik városban van?
2019. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, NE a tudomány kategóriában kérdezd.

Vannak gazdasági kategóriák is.

2019. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!