Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg lehet...

Átverés vagy tényleg lehet pénzt keresni hirdetések nézegetésével, pl. az opmoney. Icu oldalon keresztül?

Figyelt kérdés

Van itt a GYK-n bárki, aki ismeri ezt az oldalt ( [link] bármilyen másik hasonlót, és keresett már pénzt ilyen tevékenységgel?

Mik a tapasztalatok, vélemények?



#pénzkeresés #internetes munka #távmunka #otmoney.host #opmoney.icu #reklámok nézegetése
2019. ápr. 1. 09:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Én "játszottam" egy hasonlóval, ÁTVERÉS az egész. Nem kapsz semmiféle pénzt, a végén meg kell hívj 40 embert és ha sikerülne is, magától törlődik, nem kapsz pénzt!!


Azért változik is az IP címük egy idő után. Teljesen felesleges ebbe időt ölni.


Ja és ez nem "hirdetések nézegtése", mimt hirdetik, hanem a robotoknak játszod ki a biztosnági kódokat. De pénzt nem kapsz érte. Ez telejsen illegális is.

2019. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugyanilyen pénzkereseti lehetőséget kínál az [link] oldal is. Formailag szinte teljesen azonos a két oldal.

Nem beszélek angolul, így nem igazán látom át a lehetőséget.

Online fordítóval meg kicsit zagyvának tűnik számomra.

2019. ápr. 1. 09:18
 3/6 anonim válasza:
100%
KAMU
2019. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. ápr. 1. 10:40
 5/6 anonim válasza:
100%
Komolyan, 1 percet sem érdemes rászánni, én telhes napokat szórakoztam vele.
2019. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak jo akinek van valami weboldala amin keresztul be tud szervezni 10-50 ezer embert es azok utan kapja a jutalekot.
2019. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!