Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék csak vasárnapra...

Hol tudnék csak vasárnapra munkát találni?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, iszonyatosan elfoglalt, még hétvégén is, azaz péntek-szombaton is. Nem tudok több időt kicsikarni, de nagyon szükségem lenne egy kis plusz pénzre. Amiket eddig találtam, az vagy nagyon messze volt tőlem (zuglóban lakom) vagy nem engedte, hogy csak ez az egy nap legyen, vagy nagyon korán kezdődik. (inkább délutános műszak érdekelne) Tudom, hogy nagy igények, de nem lustaság, megvan rá az okom,hogy csak ekkor tudnék dolgozni. Szinte bármit elvállalnék, amiben nem kell magam mutogatni és nem egy fertő az egész. Tehát takarítástól kezdve irodai kisegítőn át bármit vállalnék, de nem találok semmit. Tudom nem sok esély van rá, de ha valaki tud valamit, nagy örömömre szolgálna, ha küldene egy linket, telefonszámot, bármit...?

2019. ápr. 2. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj vérplazmát.
2019. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fagyizó
2019. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!