Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ádadtam a papírokat a babám...

Ádadtam a papírokat a babám születésének anyakönyvezését, de még nem kaptam meg a juttatást. Erre mennyit kell várni?

Figyelt kérdés
Németországban élő magyar vagyok és itt született meg a babám. Mivel Németországban is van magyar konzuli hivatal itt adtam át a papírokat a babám születésének anyakönyvezéséhez. Még március 18-án adtam át őket. A konzuli hivatalban arról tájékoztattak, hogy külföldön született magyar babák is kapnak 200 eurós egyszeri juttatást, meg is kértek, hogy töltsem ki a papírokat a bankszámla adataimmal. Az lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki mennyit kell várni erre az összegre?

2019. ápr. 2. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

200 euróért sírni a "földi kánaánban"? Ugyan már

.. Hisz' kinn még a kerítés is kolbászbú van!


Ja, hogy te oda ellettél meg és szerinted a hivatali, nemzetközi üi. határidő 14 nap? Na jaaa!

2019. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a francnak kommentelsz, ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre? Ez az oldal arra való, hogy az ember kérdezzen, ha valamire kíváncsi akkor te mit osztod itt azt a tyúk eszedet?
2019. ápr. 3. 06:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nincs normális válaszod akkor, ahogy felolvasod a kérdést, ami ki lett írva és tessék elhúzni a csíkot. Barom... és az ilyen szándékú drága más válaszolókra ugyan ez vonatkozik.
2019. ápr. 3. 06:25
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Ezt annyira imádom, jön egy őrült, aki beszól (lásd első válaszoló), és a kérdező elkezd őrjöngeni :D Ha ennyi energiát fektetnél abba, hogy felhívd az illetékes hivatalt, mint amennyit itt reggel 6:25-kor az első válaszoló melegebb éghajlatra küldésébe, akkor már rég tudnád a választ :D


(most engem is osszál ki jól)

2019. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit érdekel téged, hogy hány órakkor kinek mit válaszolok? És azt javaslod, hogy hívjam fel a konzuli hivatalt? Volt már dolgod velük egyáltalán? Ha lett volna akkor tudnád, hogy nem lehet őket elérni egy könnyen, próbáltam már őket hívni, de nem vették fel, és nem szeretnék többször hívogatni emiatt. Ezért tettem fel itt a kérdést, de ahelyett, hogy választ kapok a kérdésemre, csak beszólások érkeznek...
2019. ápr. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!